logo


( Lİve ) CanlI YAYIN HİZMETLERİ


Canlı yayın sistemimiz sayesinde ister bilgisayardan, ister direkt olarak profesyonel kameradan isterseniz Iphone (İos,Android) gibi mobil cihazlar üzerinden canlı yayın gerçekleştirebilirsiniz.


Canlı Yayın Servislerimizde Şifreli Yayın, Hotlink Koruması ile şifreleme teknolojisi ile izinsiz izlemeleri engelleme özellikleri, Canlı yayın kayıt özellikleri, DVR özellikleri, Multibitrate ve Transcode özellikleri ile canlı yayınları anlık olarak encode ederek bunları statik dosya olarak kayıt etme becerisini bir arada sunmaktayız.

Canlı Yayın Hizmetlerimiz CDN sistemi ile entegre yapıda çalışmakta olup hiç bir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan Canlı yayın ortamınızı kaydederek bu videoları ister bloğunuza isterseniz kurumsal web sitenize PLAYER ve Encoding işlemleri bitmiş bir şekilde sunabileceğiniz özelliklerde sağlıyoruz.


( İP ) TV Yayın Hİzmetlerİ


İnternet üzerinden canlı tv yayını yapmanıza olanak sağlayan hizmetimiz.


İp TV hizmetimiz Internet TV ortamı kurmanıza olanak sağlar, hiç bir yatırım yapmadan, hiç bir teknoloji ile zaman kaybetmeden canlı yayınlarınızı Internet ortamında sağlamanıza izin verir.Tüm yayınlar pc, iphone, ipad, smart tv cihazlarının tamamına uyumlu olarak tek bir noktadan yapacağınız yayın ile kullanılıp , yönetilebilmektedir...

Vİdeo Encoder - Encodİng HİZMETLERİ


İster canlı bir yayını, ister ftp ile ister API sistemimiz üzerinden yükleyeceğiniz videoları çok basit bir ayarlama ile dilediğiniz yapılara uygun olarak Encode edebilirsiniz.


Uydu , Kamera veya DVD üzerinde bulunan ham video içeriklerinin TV , İnternet ve Mobil ortamlardan erişilebilmesi için uygun container yapısının seçilmesi işlemidir. Transcoding işlemi ile ham medya içeriklerinizin FLV , H264 , MPEG-TS , MPEG-DASH gibi farklı container tiplerinde kullanımını sağlayabilirsiniz.

 

Kurumsal Mağaza Radyo Yayın Hİzmetlerİ


Mağazanıza , özel kurumsal firmalara yönelik internet üzerinden yayın yaparak müşterilerinize mağaza içinde özel müziklerinizi, anonslarınızı, kampanyalarınızı dinletebilir , kesintisiz (7x24) online yayın dinleterek lider olabilirsiniz.


Mağaza zincirleri için hazırladığımız özel otomasyon hizmeti sayesinde tüm şubelerinizdeki yayını tek merkezden yönetebilirsiniz. Mağazanızın müşteri profiline uygun hazırlayacağımız şarkı listeleri ile ve sadece kendi ürünlerinizin reklamlarından oluşan özel reklam kuşaklarıyla artık siz de kendi yayınlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 


Copyright 2008-2015 ARG İnternet ve Bilişim Hizmetleri L.t.d Ş.t.i