logo

Toplam Müşteri Sayısı : 4163
Toplam Sunucu Sayısı : 37
Teknik Destek Ticket Yanıtlama Süresi 0:22 DK.
Çalışan Personel Sayısı : 10 Uzman

ARG İnternet ve Bilişim Çözümleri ,
2008 yılında internette güvenilir sunucu kiralama , sunucu barındırma , cloud sunucu , web hosting , streaming hosting server , web tasarım , özel yazılım , logo tasarımları, alan adı tescili ve barındırma hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermek ve bu tür hizmetlere profesyonel ve uzman bir yaklaşım getirmek için kurulmuştur.

Sirketimiz; teknolojinin elverdigi sekilde, ancak çok hizli büyümenin getirecegi risklerden uzak, emin adimlarla hedefine ilerlemektedir.
Pazardaki varligin ve uzun vadeli stratejik büyümenin ancak güven, iyi niyet ve müsteri memnuniyeti ile saglanabileceginin farkindayiz. Bunun için gerekli tüm yatirimlari yapmaya devam ediyoruz.

ARG İnternet ve Bilişim Çözümleri ; hizmetlerinde profesyonel ekibiyle çözümler üretmektedir.Gerek teknik alt yapisi gerekse yetismis insan kaynaklari ile kobilerin ihtiyaçlarini karsilayabilecek kapasitededir.

Yine ayni hedef ve mantikla artan rekabetin içinde yerimizi korumak ve daha ileri götürmek için müsterilerimize sunmamiz gereken çözüm ve hizmet kalitesinin zamanla artirilmasi gerektigini biliyoruz. Bu sebeple gerekli teknoloji ve altyapi yatirimlarina devam edecegiz.

Günlük yaşamımızda hızla yerini alan internetin reklamcılık ve ticaret alanındaki önemine istinaden, kendini bu alandaki bilgi ve teknolojiye entegre etmiş, bünyesindeki uzman webmaster'ları ile müşterilerinin web ihtiyaçlarına kuruluşundan tasarımına kadar cevap verebilecek donanıma sahip tek internet ve internet reklam firmasıdır.

İnternet danışmanlığını üstlendiği firmaların en uygun internet bağlantılarını sağlama ve sağlanan baglantının kesintisiz çalışmasını takip etmektedir.
Firmanızın internet üzerindeki işlem hacminin artmasına yardımcı olmakta ve her türlü internet projesinde sizlere çözüm yolları göstermektedir.
Firmaların interneti daha iyi ve amacına uygun kullanmasını sağlamaktadır. % 100 müsteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bütün çalismalarını bu yönde yoğunlastırmıştır.
Elde ettigimiz tüm basaıilar için tecrübeli ve azimli ekibimize , projelerimizi destekleyen iş ortaklarımıza , gösterdikleri güven ve kalite tercihleri için müsterilerimize ve de bizi dinamik kılan rakiplerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
ARG İnternet ve Bilişim Çözümleri

Copyright 2008-2015 ARG İnternet ve Bilişim Hizmetleri L.t.d Ş.t.i